Probiotyki - szczepy bakterii probiotycznych, uzupełniających naszą jelitową florę bakteryjną. Jest to wynik najnowszych badań różnych grup naukowych z różnych krajów. Zaprezentowane poniżej probiotyki dodajemy do naszego soku z kapusty i buraczków,  do nabycia w naszym sklepiku.

Naukowcy wytypowali najbardziej potrzebne i skuteczne szczepy probiotyków, które są bardzo potrzebne dla naszego organizmu. Szczególnie bardzo polecamy dla wszystkich osób po długotrwałych procesach leczniczych z zastosowaniem antybiotyków i innych leków i preparatów niszczących naturalnie potrzebną florę bakteryjną w jelitach. Nieprawidłowa flora lub jej zanik mogą powodować wiele komplikacji zdrowotnych, rozrost niekorzystnej flory bakteryjnej, czy grzybicznych rozrostów w jelitach i całym organiźmie. Dlatego polecamy aby co jakiś czas odtworzyć florę bakteryjną stosując probiotyki.

Read More: Probiotyki

2017 04 08 14.40.59Zupełnie przypadkiem, podczas konferencji "Wiosna Zdrowia" odbywającej się w Katowickim Spodku, odkryliśmy niesamowitą właściwość soku z brzozy. Badając Generator H+ i jego skuteczność w poprawianiu stopnia potencjału REDOX wody zakupionej w butelkach PET jako wodę mineralną, zupełnie przypadkiem włożyliśmy przyrząd pomiarowy do soku z brzozy. Nasze zaskoczenie było ogromne - okazało się że nasz sok miał poziom potencjału elektrochemicznego -440mV !

Read More: Sok z brzozy i REDOX

 Production By Laser Ablation in Liquids

 

Od niepamiętnych czasów złoto stosowano w medycynie. Właściwości lecznicze złota znane były już w starożytnej Egipcie, Arabii, Persji, Indiach i Chinach. W Indiach już 4500-4600 lat temu stosowano je w postaci preparatu o nazwie Swarna bhasma w celu zwiększenia sił witalnych oraz leczeniu męskiej impotencji. Dokonano wielu badań i opracowań naukowych i stosuje się go do dzisiaj w medycynie Ayurwedyjskiej.*

Read More: Nano złoto