Bio eko produktOd kilku dni jesteśmy posiadaczami certyfikatu produktów ekologicznych, na którego otrzymanie czekaliśmy już od zeszłego roku.

Co to oznacza:

Produkty oznaczone logo Bio, Eko - opisane jako produkt ekologiczny - spełnia surowe normy zachowania pełnej kontroli produktu wolnego od szkodliwych substancji chemicznych, zdrowej żywności nie pozyskiwanej przez stosowanie chemicznych środków ochrony roślin czy szkodliwych modyfikacji. Proces kontroli i cała procedura wymaga, aby produkt finalny na żadnym etapie wytwarzania nie mógł mieć możliwości łączności ze szkodliwymi substancjami, konwencjonalnymi metodami upraw opartych na licznych opryskach, czy stosowaniu różnego rodzaju "polepszaczy" wydajności kosztem naszego zdrowia.

Read More: Uzyskaliśmy certyfikat produktów ekologicznych :)

Tej jesieni postaw na zdrowie, lekkość i witalność. Od stanu twojego organizmu, zależy bowiem twoje samopoczucie i wygląd. Pracuj nad swoim ciałem codziennie i dawaj mu to co najlepsze - włącz do diety liście moringa.

Read More: 10 powodów, dla których warto jeść liście moringa

moringa treeMoringa  zwana również drzewem życia lub nieśmiertelności była wykorzystywana do celów leczniczych już 3000 lat temu. To drzewo ma wiele cennych właściwości i niesamowity potencjał odżywczy. Przy pomocy tej rośliny leczono m.in.: choroby bakteryjne, pasożytnicze, czerwonkę, reumatyzm, epilepsję, astmę. Ma właściwości antybiotyczne, bakteriobójcze oraz antyoksydacyjne (np. zeatyna). Ponadto zawiera mnóstwo aminokwasów, przeciwutleniaczy i związków przeciwzapalnych. Liście z moringi dostarczają wysokowartościowe białko oraz naturalny błonnik.

Z nasion można pozyskać olej, który odznacza się niską wartością liczby jodowej oraz liczby kwasowej, co powoduje iż może on konkurować z najlepszą gatunkowo oliwą z oliwek. Ma również szerokie zastosowanie w kosmetyce , ze względu na właściwości nawilżające, wygładzające i pielęgnujące.

Read More: Moringa

17 Best Benefits Of Moringa Powder Banner Image

Poznaj moringę – cudowne drzewo i olej, który ogromnie ceniono w starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie.

Starożytni mieszkańcy Śródziemnomorza wiedzieli, co dobre. Dzięki wymianie handlowej z państwami położonymi w najdalszych zakątkach globu, mieli dostęp do cudów natury, o których następne pokolenia zapomniały na długie stulecia. Dziś coraz częściej po raz kolejny je odkrywamy. Do takich zapomnianych, cudownych specyfików należy drzewo rosnące w północnozachodnich Indiach, u stóp Himalajów: moringa olejodajna (łac. Moringa oleifera, po polsku zwana też drzewem chrzanowym). 

Read More: Mówią o niej Moringa

Informacje organizacyjne:

Aby usprawnić system zamawiania i wysyłania paczek, prosimy o zachowanie poniższych procedur:

  1. W tytule maila wpisujemy : Zamówienie oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej
  2. W treści zamówienia podajemy swój adres do wysyłki
  3. Podajemy numer telefonu do siebie/odbiorcy paczki (wiadomość dla nas i dla kuriera)
  4. Podajemy adres mailowy 

Te informacje umożliwią sprawniejsze przygotowywanie paczek do wysyłki, a tym samy szybszą wysyłkę.

Zamówienia wysyłamy na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Read More: Nasza oferta