Sauny na Pikniku Zdrowia 29.07.2017

2017 07 02 16.32.18Na Farmie Białego Saibaby, tuż pod ogrodem Fundacji "Leśny Gród" - organizatorem Pikniku Zdrowia, udostępnione będą dla wszystkich chętnych darmowe sesje w saunie ogrodowej. Nie są to zwykłe sauny, ale specjalnie dostosowane sauny do bardzo efektywnej implementacji preparatów ziołowych w naszych organizmach z wykorzystaniem unikalnej technologii rozpylania ich razem z dozowaniem tlenu, co w warunkach podwyższonej temperatury powoduje niesamowicie skutecznie i szybkie wnikanie rozpylonych substancji do obiegu krwi. Ustawione będą  temperatury bezpieczne, w okolicach 60-65 stopni, dzięki czemu z sauny skorzystać będą mogły osoby z zaburzeniami kardiologicznymi czy nadciśnieniem.

Szczególnie polecamy skorzystać z tej formy wspierania terapii leczniczych dla osób z przewlekłymi problemami z boreliozą. W tym zakresie możliwe będzie skorzystanie z porad Grzegorza Śleziaka - osoby która pozbyła się praktycznie objawów choroby, startując z bardzo ciężkiego stanu (niedowład ręki,

 poważne problemy kardiologiczne, zrujnowane nerki, wątrobę, rak prostaty). Dziś Grzegorz stara się pokazać innym metody walki o swoje zdrowie, wykorzystując przy tym znacznie skuteczniejsze możliwości techniczne i lecznicze.

Właśnie borelioza była głównym inspiratorem jego działań i metod leczenia. Stara się udostępnić wielu osobom różne rozwiązania i wiedzę w zakresie walki z tą chorobą. W Niedzielę 30 lipca 2017 będzie przekazywał tą wiedzę na Pikniku Zdrowia w Fundacji "Leśny Gród", a z tej okazji na terenie swojej posesji udostępni możliwość skorzystania z sauny i rewelacyjnego systemu rozpylanych w osłonie tlenowej substancji naturalnych - ziołowych.

Zapraszamy na możliwość skorzystania zarówno z sauny, jak również z urządzenia o funkcji generatora Zappera - zaprogramowanego właśnie na leczenie boreliozy.