UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Fundacja Fundacja Leśny Gród organizuje w dniach 29-30 lipca

Piknik Zdrowia Pozytywnie Zakręconych.

Zapraszamy do zapoznania się z prelegentami i tematyką prowadzonych wykładów, Gwarantujemy dużą dawkę wrażeń i wiedzy, oraz możliwość spotkania innych, również pozytywnie zakręconych. Poza oczywiście wartościowymi wykładami, na pewno będzie wiele dyskusji na bardzo interesujące tematy w kuluarach pikniku, a sceneria "Leśnego Grodu" dopełni wrażeń. Zapraszamy do kontaktu z organizatorami i składania zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona.

Read More: Piknik Zdrowia Pozytywnnie Zakręconych 29-30 lipca 2017
Szczegółowe informacje
 Zielone Warsztaty - kolejna odsłona cyklicznych warsztatów poświęconych tematyce ziołolecznictwa.

Fundacja "Leśny Gród", zaprasza na "Warsztaty Zielarskie" - Milówka, Kolonia Prusów 118 (przedłużenie ulicy Turystycznej)

Jest to dalszy ciąg tej nowej inicjatywy, której celem będzie przekazanie wiedzy na temat ziołolecznictwa. Zapraszamy zainteresowanych do tego wspaniałego zakątka, jakim jest
"Leśny Gród" - miejsce ciszy i spokoju, pełne tysięcy gatunków roślin, w tym również o działaniu leczniczym. Będziemy się starali propagować wiedzę o roślinach i ich sposobach przygotowania i używania, aby ta stara, pełna natury i zdrowia wiedza nie zanikła i stała się udziałem wszystkich chętnych.
Read More: Zielone Warsztaty w "Leśnym Grodzie"

żakil1Warsztaty Ziołowe Jest to nowa inicjatywa, której celem będzie przekazanie wiedzy na temat ziołolecznictwa. Zapraszamy zainteresowanych do tego wspaniałego zakątka, jakim jest "Leśny Gród" - miejsce ciszy i spokoju, pełne tysięcy gatunków roślin, w tym również o działaniu leczniczym. Będziemy się starali propagować wiedzę o roślinach i ich sposobach przygotowania i używania, aby ta stara, pełna natury i zdrowia wiedza nie zanikła i stała się udziałem wszystkich chętnych.. Na miejscu będzie można zapoznać się z
wyrobami powstałymi na bazie naturalnych produktów, w unikalnych technologiach konserwacji alkoholem i octem, wyrobów  znanych producentów rolnych opierających się tylko i wyłącznie na zdrowych, ekologicznych uprawach.

Read More: Majówka w Milówce